כמה מילים עלינו

שירות אמין ומקצועי

052-899-0277

קצת עלינו סוככי עדן

סוככי עדן בחרו בנו עבור בנייה ועיצוב פרגולה באיכות גבוהה המומחיות שלנו בעיצוב ותשומת הלב שלנו לפרטים יספקו לכם את הפרגולה שתמיד רציתם.

אנחנו יכולים לעזור לך בבחירת הפרגולה המתאימה לך, מחפשים פרגולה יפה שתתאים לטעמכם האישי? אנחנו יכולים לעצב ולבנות פרגולה שתתאים גם לטעם שלך וגם לצרכים שלך. אנו מציעים אינסוף פתרונות עיצוב שיעזרו לך להפיק יותר מחיי הבחוץ שלך. אנחנו יכולים לבנות כל דבר, החל מפרגולה קטנה ונעימה עם ספסלים ואדניות עוטפים ועד למבנה גדול, רב עמודים בעיצוב אישי.

חברת עדן סוככים היא חברת פרגולות דקים גדרות ובנייה

בחברת עדן סוככים, הבנו שיש אלפי אנשים ברחבי ישראל שהסתפקו בחברות התקנת פרגולות מתחת לרמה. ראינו הזדמנות להשתמש במומחיות שלנו כדי להציע שירות טוב יותר מכל אחד אחר במדינה, וליצור פרגולות מותאמות אישית שנראות נהדר ומחזיקות לאורך שנים.

הדבר הראשון ששמנו לב היה הבחירה הגרועה של חומרי בנייה המשמשים שחקנים אחרים בשוק. אתה יכול לקנות חומרים מלאכותיים זולים שלא היו בעלי אסתטיקה נהדרת או להישדד עם גימיקי מכירה יקרים.

בחברת עדן סוככים ראינו דרך לשנות זאת. בשילוב עם רשת ספקי העץ האיכותיים שלנו, התחלנו לחקור אם יש דרך לבנות לבעלי בתים פרגולות באיכות גבוהה שלא נשענו על חומרים זולים במראה דביק או גימיקים מגוחכים.

עם הקשרים שלנו, הייתה - זו הסיבה לכך שחברת עדן פרגולות נוצרה. במהלך השנים, פיתחנו קשרים הדוקים עם ספקים ויצרנים אשר עמדו בסטנדרטים המדויקים שלנו. תוך זמן קצר, התפשרנו על בניית פרגולות עץ בהתאמה אישית משלנו, להיות הכי מקצועית ומרשימה בעלת מראה טבעי. מיד ראינו כיצד פרגולות עץ, גזיבו וכיסויי מרפסת יהפכו לחומר הפרגולה המושלם עבור לקוחות ברחבי ישראל, לכל נכסי המגורים והמסחר. כל המטרה של החברה שלנו היא לספק את הפרגולות האיכותיות ביותר לתושבי נהריה. אנחנו אוהבים פרגולות לא פחות מהלקוחות שלנו אבל נמאס לנו שמעולם לא יכולנו למצוא מוצרי פרגולה מעולים או איכותיים או כל חברה אמינה שתתקין אותם.

אז למה לבחור בנו?

הפרגולות שלנו אידיאליות לכל מי שרוצה לקבל משהו שהוא יכול להתקין ואז לשכוח ממנו במשך עשור. פרגולות צריכות להיראות נהדר ולהחזיק מעמד לאורך זמן, ללא צורך בתחזוקה שוטפת.

לאחר ייבוא ​​חומרי העץ הטובים ביותר, הפנינו את תשומת הלב לעיצוב. ידענו ששימוש בחומרי עץ ועץ בהתאמה אישית לא יספיק כדי לספק את כל הלקוחות שלנו. אנשים עדיין רוצים שהפרגולות שלהם ייראו נפלא.

לכן, פיתחנו מגוון עיצובים שישלימו כמעט כל בית, ממקום מפלט כפרי מוזר ועד למגורים בעיר. פיתחנו מגוון פרגולות לגג מוצק, פרגולות מלבניות ודגמים עם גגות צפחים. עם השנים הרחבנו את המגוון שלנו ומציעים היום את המבחר הנרחב ביותר של פרגולות בהתאמה אישית שיש.