אלו השירותים שלנו

הכל במקום אחד

פרגולות עדן

מתקין מומלץ לפרגולה עץ

הטמפרטורות הקיצוניות של קיץ בישראל דוחפות את כולם לחפש דרכים לשמור על קור רוח. לרוב בעלי הבית הבחירה הראשונה היא להשקיע בבריכת שחייה כדי לספק הקלה כאשר הטמפרטורה מגיעה ל-32 או יותר. אבל אפילו במים הקרירים של בריכת שחייה, השמש קופחת עליך. הפתרון השני הפופולרי ביותר לנצח את חום הקיץ הוא הוספת מבנה צל. רוב הבתים בנויים עם "מרפסת" שאמנם מספק אזור מוצל אבל לא הרבה. זה יכול להכיל שולחן וכיסאות אבל זה בערך הגבול לשימושיות שלו. בעלי בתים שרוצים ליהנות באמת ממרחב המחיה החיצוני שלהם בקיץ, מחפשים אפשרות הרבה יותר גדולה ליצור צל למנוחה, למנגל ואפילו כשהם נרגעים בבריכה.

חברת סוככי עדן מציעה פתרונות רבים ושונים להגנה מפני השמש אך עדיין ליהנות מהבחוץ. כקבלן כללי מורשה וכן כקבלן פרגולות מורשה, סוככי עדן הוא אחד מקבלני הפרגולות והדקים שיכולים להתקין מבנה צל כחלק מתכנון הנוף והבריכה שלכם. המעצב הייחודי שלנו יכול לעזור לך לקבוע איזה סוג של מבנה, גוון, חומרים, ויכול לענות בצורה הטובה ביותר על הצרכים שלך להשלים את סגנון הנוף שלך.

פתרונות הצללה מאלומיניום

פרגולות אלומיניום

על מנת פרגולות אלומיניום יותקנו כהלכה בביתכם, עליכם להזמין מתקינים אמינים שיוכלו לעשות זאת עבורכם. לחברת סוככי עדן יש את מיטב המתקינים והניסיון בכל הנוגע להתקנה, תחזוקה ושירותים נוספים של פרגולות, דקים, גדרות, וכל עבודות העץ והאלומיניום. אנו משתמשים בכלים הנכונים הדרושים לכל סוג של התקנה, ונוכל להגיע אליכם בכל עת שתרצו. המתקינים שלנו מבטיחים התקנה נכונה של פרגולות בהתאם להעדפות לקוחותינו. אנו בונים פרגולות יציבות ואיכותיות שתוכלו ליהנות מהן לכל סוגי האירועים. למידע נוסף, פשוט התקשרו אלינו 052-899-0277 או שלח לנו הודעה כאן.
כחברת הפרגולות שלכם בישראל - האם תהיתם פעם מדוע בהרבה בתים מותקנות כיום פרגולות על או ליד הפטיו, פינות ישיבה, הבריכות או החצרות האחוריות שלהם? זה פשוט! הם מאוד מועילים לבעלי בתים. להלן היתרונות הידועים שלו:

זה משפר את היופי של בתים

בכל פעם שרואים פרגולות חושבים על עיצוב אדריכלי ים תיכוני שהוא מאוד יפה. הדבר הטוב בזה הוא שיש הרבה צורות ועיצובים לבחירה, ואתה יכול לבחור אחד שמתאים ביותר לבית שלך.

זו השקעה משתלמת לטווח ארוך

אם אתם חושבים שהתקנת פרגולות יקרה, עליכם לחשוב פעמיים. לא רק ההתקנה משתלמת, אלא גם התחזוקה. לכן זה גם פונקציונלי וגם חסכוני עבור בעלי בתים.

זה נותן צל נהדר

הדבר הטוב ביותר בפרגולות הוא שהיא מציעה פתרון הצללה לחללים שלכם בימים חמים. אם יש לך אותו מותקן בבית שלך, אתה יכול להרגיש את הרוח הקרירה של אוויר הקיץ על העור שלך.

דרך נהדרת להירגע וליהנות מאזור הפטיו שלך

אין דבר יותר מספק מאשר ליהנות מהפטיו שלך בכיסא נוח, שולחן, ערסל מתחת לכיסוי פרגולה.

אם אתם מחפשים קבלן להתקנת פרגולות בביתכם, פשוט התקשרו לחברת עדן סוככים בטלפון 052-899-0277!

תיקון והתקנת דק עץ

מבצעים את כל תיקוני והתקנת דקים מעץ

עדן סוככים לשירותכם, אנו מספקים את צרכי השיפוץ המלאים בחצר הבית שלך! בין אם הבית החדש או הבית הנוכחי שלך דורש שיפור, אף שיקום אינו גדול מדי או קטן מדי עבור הצוות של עדן סוככים. זה כולל ביצוע של הכל, החל מאיטום הדק היפה שלך, שיקום הדק, אזורי מנגל, עבודות בטון, מרצפות ואפילו דשא סינטטי. אנו מציעים רק את מיטב פתרונות השיפוץ מקצה לקצה עבור בעל הבית העסוק. אם אתם מחפשים בונה דק מקומי מבוסס, ושותף מהימן להפיכת החצר האחורית שלכם לטוב יותר, נוכל לכסות כל היבט של השיפוצים שלכם - מעיצוב הכל כלול והריסה, ועד לבנייה מלאה וגימורים. כקבלן עיצוב ובניית דקים בשירות מלא, מספק ערך מיטבי לתמיכה הטובה ביותר בבית החלומות שלך עם רעיונות עיצוב מחדש שעובדים.

המוניטין שלנו מדבר בעד עצמו. הפכנו לחברת עיצוב והתקנת דקים מספר 1 מסיבה טובה. הלקוחות שלנו אוהבים את מה שאנחנו עושים ומרגישים את היתרונות של העבודה שלנו בכל פעם שהם בחוץ בגינות שלהם ונהנים מהיתרונות שמביא הדקים שלהם. לכן אתה יכול לסמוך עלינו.

אנו מציעים את השירותים שלנו למגוון ערים בישראל ואלה כוללות את חיפה, נהריה, תל אביב, קריות, טבריה, נתניה, חדרה, כרמיאל, רמת גן, עכו, קרית אתא, קרית חיים, קרית ים, קרית מוצקין, קרית ביאליק. אם אתה גר באחת מהערים הללו, אנחנו יותר מנשמח לעצב ולהתקין את הדק החדש שלך.

אם אתה מעוניין להתקין דק ואתה רוצה להשתמש בשירות שאתה יכול לסמוך עליו 100%, חברת עדן סוככים כאן כדי לשרת אותך. אתה יכול להשתמש בטופס כאן באתר שלנו כדי לבקש הערכה ומשם ניקח את הדברים קדימה.

פרגולות עץ 🏡 אלומיניום במקום אחד

המומחיות שלנו בעיצוב ותשומת הלב שלנו לפרטים יספקו לכם את הפרגולה שתמיד רציתם

  • בניית פרגולות עץ

  • בניית פרגולות אלומיניום

  • חידוש והתקנת פרגולה

  • התקנת דקים סינטטים

  • התקנת דקים מעץ

  • חידוש ותיקון דקים

  • בניית גדרות עץ

  • התקנת גדרות ברזל

  • תיקון וחידוש שערים מעץ או ברזל